Nieuwsbrief 5 oktober 2016

slaapcongres, media, Slaapslim, naamsbekendheid, waar vind ik wat

Slaapcongres 2016

(deze nieuwsbrief svp NIET delen op Social Media. Dit is interne informatie)

Op 3 en 4 november 2016 vindt het eerste Nederlandse slaapcongres plaats in Ermelo. Via deze link kun je alle informatie hierover vinden – Slaapcongres 2016

De Slaapoefentherapie doet mee in de posterpresentaties. Deze posters zijn beide congresdagen te bewonderen.

Op de Slaapoefentherapie poster komt te staan . . .

  • Wat we doen
  • Wat onze onderbouwing is
  • Dat wij zien dat het werkt
  • Hoe we dit nu wetenschappelijk willen onderzoeken
  • Wat wij hiervoor nog nodig hebben

De wetenschappelijke adviesraad van de NSWO beoordeelt de posters. De beste poster krijgt van de NSWO de Piet Visser posterprijs van € 500 te besteden aan congresbezoek, én de wisselbokaal “Het Hoogste Nastreven”.

Slaapoefentherapie in de media

Misschien heb je ze al beluisterd? Er zijn de afgelopen maanden twee radio-interviews geweest waarin de Slaapoefentherapie werd genoemd.

14 maart 2016 : World sleepday op Amsterdam FM : Beluister

12 september 2016 : Op BNR radio n.a.v. een krantenartikel : Beluister

Overleg met Slaapslim

19 oktober is er weer een overleg met Slaapslim. We gaan het dan hebben over:

  • Onze relatie tot de VVOCM.
  • De hoeveelheid 4-daags geschoolde oefentherapeuten.
  • Of – hoe – en wanneer we een overkoepelend platform met bijbehorende website willen gaan maken.
  • Brainstorm over het maken van een zorgpad  Slaaptherapie door oefentherapeuten C/M.
    Voorbeeld zorgpad

Naamsbekendheid / Verhoging van het aantal doorverwijzingen

We hebben maandelijks ca. 4000 unieke bezoekers op de website die in gemiddeld 5 minuten allerlei pagina’s bekijken.

Wist je dat de adressenpagina met Slaapoefentherapeuten maar liefst 600 keer per maand wordt geraadpleegd? Daar zouden jullie inmiddels iets positiefs van moeten merken en daar kunnen we ook nog meer mee doen.

Op de adressenpagina van de site staan inmiddels meer dan 250 praktijkvermeldingen met een link naar de homepagina van jullie website. En dat willen we verbeteren.

De bezoekers op jullie homepagina moeten nu opnieuw op zoek naar jullie pagina over beter slapen. Het kan zijn dat mensen door die extra stap afhaken en geen contact leggen. Om dit te voorkomen en daarmee ook de “customer journey” van potentiële patiënten te verbeteren willen we direct doorlinken naar de slaappagina op jouw site (als je die hebt) om daarmee het aantal concrete doorverwijzingen te verhogen.

Enkele voorbeelden van collegae . . .

http://www.evanie.nl/slaaptherapie
http://www.oefentherapiebroekpolder.nl/slaaptherapie
http://www.oefentherapiecesarbilthoven.nl/Slaapproblemen/

Om de benodigde actie in goede banen te leiden wil ik je vragen je naam, plaats en link naar jouw “slaaptherapie pagina” van je website in te vullen op dit formulier. Heb je meerdere websites / vestigingen, vul dan voor elke website / vestiging het formulier in.

In de volgende nieuwsbrief delen we een plan om het aantal website bezoekers (en daarmee ook het aantal doorverwijzingen) te verdubbelen.

Waar vind ik wat?

Ik krijg geregeld de vraag “waar vind ik wat?”

Daarom heb ik op de homepagina van de Kennisbank alle linkjes gezet naar de plek waar je folders, posters, boekjes (kortingscodes) en autobestickering kunt bestellen, je praktijkvermelding en Facebook kunt regelen,  en contributie kunt betalen. Dit om je het “zoeken” te beperken.

Met hartelijke groet, Francis

Begin november ontvang je de volgende nieuwsbrief !